Tilbake til alle rapporter

Lang ventetid i trafikklys

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 10:27, fredag 16 april 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Kom syklende fra Nesset mot sentrum og ble stående på rødt lys i ca 5 minutter. Lyset skiftet først da en bil kom kjørende. Ingen annen trafikk i noen retninger. Om trafikklys ikke gjelder syklende, bør det skiltes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:55, fredag 14 mai 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:20, mandag 14 juni 2021

  • Det er et problem som bare angår syklister og som koster en del å fikse, som igjen fører til at det ikke blir løst.

    Publisert anonymt 07:20, mandag 14 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter