Tilbake til alle rapporter

Dreneringsgrøt er full av snø, slikt at vannet renner over veien og rett til huset vårt.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Dag-Ove Johansen 12:59, fredag 16 april 2021

Sendt til Hammerfest mindre enn et minutt senere

Alt vannet kommer rett i innkjørselen og til trappa vår pga snø i grøfta ovenfor huset vårt. Vannet lager dype spor i hagen og innkjørselen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Grøften må måkes opp slik at vi blir kvitt problemet.

    Sendt inn av Dag-Ove Johansen 13:06, fredag 16 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter