Tilbake til alle rapporter

Deler av autovern mangler

Rapportert anonymt 13:11, fredag 16 april 2021

Sendt til Lillesand og Aust-Agder 4 minutter senere

Høsten 2020 ble dele av autovern av en entrepenør. Siden har det ikke vært arbeid her, og deler av autovernet mangler. Dette står i kryss på rv420 i 70sone.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:36, fredag 14 mai 2021

  • SV har fikset problemet.

    Publisert anonymt 14:58, fredag 11 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter