Tilbake til alle rapporter

Ifm. oppgradering av lysnett ble en gammel huske dyttet over ende på lek areal. Dette ble ikke ordnet opp i, av arbeiderne.

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Fredrik Benjaminsen 15:28, søndag 18 april 2021

Sendt til Hadsel 2 minutter senere

Gammel huske har blitt veltet over ende av maskinarbeidere ved arbeid for oppgradering av lysnett i sommer/høst 2020, det er ikke ryddet opp etter de forlot/ferdigstilte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter