Tilbake til alle rapporter

Etter vinterens brøyting er stikkrenne mellom veien og vår eiendom i Kirkegata 12 fyllt med grus. Dette kan ikke forstsette slik. Det ligger en kum for overløpsvann ned mot krysset men denne er ikke lenger synlig grunnet grus som er skjøvet ned i grøften ved brøyting. Ved regnskyll samles det store mengder vann i grøften og det er mange små barn som leker i Kirkegata. Det er ikke lenger holdbart å gruse etter hvert som veien går i oppløsning. Ber om ansvarlig for teknisk drift kommer på befaring snarest. Det er flere år siden problemet ble meldt inn første gang og ingenting har skjedd. Nå må det gjøres noe.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Geir Eilertsen 12:45, mandag 19 april 2021

Sendt til Hadsel 4 minutter senere

Grøft/stikkrenne er fylt igjen med grus etter vinterens brøyting.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:20, mandag 17 mai 2021

  • Ingen reaksjon på rapportert problem. Ansvarlig myndighet i kommunen har ikke gitt lyd fra seg.

    Sendt inn av Geir Eilertsen 15:20, mandag 17 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter