Tilbake til alle rapporter

Staupslia er ikke kostet, verken vei eller fortau.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 15:45, mandag 19 april 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Med tanke på hvor mange tusen biler som bruker denne veien hver dag, er det merkelig at dette ikke blir gjort!!! Hvorfor skal vi som bor ved denne veien, utsettes for svevestøv nesten hele året pga. elendig vedlikehold av fylkeskommunen???

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    Sendt inn av torkve@levanger.kommune.no 08:40, onsdag 5 mai 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter