Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei med mange hull

Rapportert i kategorien Hull i vei av Frank 08:12, tirsdag 20 april 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Denne veien er en katastrofe. Skull vært lagt ny asfalt her for 10 år siden, Her må dere iallefall ta med mye asfalt, og legge litt både her og der. Veien ser ikke ut. Send deres beste folk og gjør en skikkelig innsats her, veien er helt totalt ødelagt. Prøv og fgå den litt rettere, mange plasser er dype søkk . Veien er livsfarlig sykle på også. Ingen gangfelt her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter