Tilbake til alle rapporter

For « bratt fartsbump» og ingen fartsdumpmerking

Rapportert anonymt 14:08, tirsdag 20 april 2021

Sendt til Malvik og Sør-Trøndelag 2 minutter senere

Hei! Første fartsdump etter Kindsethtjønna i retning bjørnmyra er merket med forgjengerovergang! Fartsdumpa er veldig «skarp» og hører flere som klager på mangelen på merking! Hadde senest besøkende igår som sier de holdt på å ødelegge bilen! Hvorfor er fartsdumpene så ulike? Burde ihverfall vært merket😃

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei! Må få gjort en korrigering på meldingen min ad fartsdump ved Bjørnmyra! Fartsdumpen er skiltet i begge retninger så meldingen gjelder selve utformingen på fartsdumpen som jeg og flere synes er veldig « skarp»! Beklager feil på første melding

    Publisert anonymt 15:46, tirsdag 20 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter