Tilbake til alle rapporter

Trafikkskilt inni/bak et tre

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Stig Larsen 15:43, tir. 20 april 2021

Sendt til Nøtterøy og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

På vei ut av 30kmt sone nordover mot Tønsberg så står det et 50kmt skilt inni/bak et tre. Dette gjør det vanskelig for folk å se når fartsgrensen øker og de blir liggene å kjøre i 30kmt i 50 sone. Fiks dette problemet da det ikke er riktig plassering av skilt i forhold til beplanting. Fell tre eller flytt skilt slik at dette blir synlig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:32, ons. 19 mai 2021

  • Nå som det har kommet skudd og blader på treet er skiltet 100% usynlig

    Sendt inn av Stig Larsen 07:32, ons. 19 mai 2021

  • Hva skjer med denne saken?

    Sendt inn av Stig Larsen 15:50, tor. 3 juni 2021

  • Still open, via questionnaire, 07:54, ons. 16 juni 2021

  • Her har det ikke blitt utbedret noe som helst

    Sendt inn av Stig Larsen 07:54, ons. 16 juni 2021

  • Skiltet er flyttet nordover med noen meter, saken er løst.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Hans Olav Skogstad 14:00, fre. 26 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?