Tilbake til alle rapporter

Trafikkskilt inni/bak et tre

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Stig Larsen 15:43, tirsdag 20 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy 1 minutt senere

På vei ut av 30kmt sone nordover mot Tønsberg så står det et 50kmt skilt inni/bak et tre. Dette gjør det vanskelig for folk å se når fartsgrensen øker og de blir liggene å kjøre i 30kmt i 50 sone. Fiks dette problemet da det ikke er riktig plassering av skilt i forhold til beplanting. Fell tre eller flytt skilt slik at dette blir synlig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:32, onsdag 19 mai 2021

  • Nå som det har kommet skudd og blader på treet er skiltet 100% usynlig

    Sendt inn av Stig Larsen 07:32, onsdag 19 mai 2021

  • Hva skjer med denne saken?

    Sendt inn av Stig Larsen 15:50, torsdag 3 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:54, onsdag 16 juni 2021

  • Her har det ikke blitt utbedret noe som helst

    Sendt inn av Stig Larsen 07:54, onsdag 16 juni 2021

  • Skiltet er flyttet nordover med noen meter, saken er løst.

    Sendt inn av Hans Olav Skogstad 14:00, fredag 26 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter