Tilbake til alle rapporter

Både små og store hull, på stort sett hele veien fra der fylkesveien slutter og helt frem til hytteområde. Enkelte hull er så store at de nesten deler veien. Trengs sårt både grusing og skraping.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Veronika Jakobsen 17:54, tirsdag 20 april 2021

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Tror ikke det har vært gjort noe med veien siden i 2019, annet enn kantslått sist sommer. Enkelte hull er så store at det er fare for å ødelegge bilen når hullene står fulle av vann. Håper at det kan bli kjørt på grus og at veien blir skrapet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veien er gruset og skrapet.

    Publisert anonymt 07:26, fredag 23 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter