Tilbake til alle rapporter

Fartsdumpere og skilting «barn leker»

Publisert av Bente Karlsen 12:05, ons. 21 april 2021

Sendt til Finnmark og Sør-Varanger 5 minutter senere

Mangler fartsdumpere i Åsveien, i et småbarnsmiljø. Alle kjøretøy som passerer her har høy fart, også de som benytter veien til og fra Bjørneparken. Sist nevnte benytter denne veien, pga andre gater, tilknyttet Bjørneparken, har fartsdumper. Vi har ingen å miste. Var i Sikkerhetsplanen 2019-20 men ikke gjennomført. Burde vært skiltet med «barn leker»

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?