Tilbake til alle rapporter

Hullete vei der hvor asfalten er tatt vekk

Rapportert i kategorien Hull i vei av Christina Austheim 12:25, onsdag 21 april 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Vært uten asfalt siden i fjor høst, gjelder hele gresselvveien oppover. Flere steder hvor asfalten er fjernet og ikke lagt nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tatt til orientering, videreformidles til ledningseier

    Sendt inn av Pål Håvard Ravna 08:58, mandag 3 mai 2021, markert som fikset

  • Kommunen har vært og utbedret feil. Utgraver/ledningseier har ikke gjort noe.

    Sendt inn av Christina Austheim 16:44, onsdag 19 mai 2021, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter