Tilbake til alle rapporter

Ujevnheter i vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Frode sundby 12:29, onsdag 21 april 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Da stikkrenne er fjernet lengre opp i gata ser det ut til at gammelt rør under veien blir presset opp.dette burde sees nærmere på

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Videreformidles til driftsavdelingen

    Sendt inn av Pål Håvard Ravna 08:54, mandag 3 mai 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter