Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien.skade på biler

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:37, onsdag 21 april 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Stort hull i veien ved utkjørselen til kiwi Hesseng. Undres over at den er markert som "løst" når hullet er kjempe stort og gjør skade på biler hvis man ikke passer på. Kan også være en ide å bruke asfalt og ikke sand til reparasjon

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Delvist reparert med sand. Hullet er begynt å komme tilbake.

    Publisert anonymt 17:03, torsdag 3 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter