Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke ned til veien og blinker.

Rapportert i kategorien Gatelys av Hallstein Andersen 21:43, ons. 21 april 2021

Sendt til Namsos og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Gatelyset har ikke fungert siden tidlig i mars.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset er fortsatt uten lys s"jeg er usikker på om noen ansatte i Namsos Kommune leser dette.

    Sendt inn av Hallstein Andersen 23:23, lør. 14 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?