Tilbake til alle rapporter

Livsfarlig skolevei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:04, onsdag 21 april 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Veien har ikke gangfelt og det er fullt av hull. Dette leder alt for ofte til a bilistene ligger farlig nærme myke traffikanter, som i stor grad er skoleungdom! Vil Sør-Varanger at de skal bli værende må de nesten være i live og komme seg til skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter