Tilbake til alle rapporter

Manglende stikkrenner etter fiber utbygging

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Lars Anders Olsen 08:56, torsdag 22 april 2021

Sendt til Sør-Varanger 3 minutter senere

Det ble gravet ny fiber i gaten, og entreprenør fjernet stikkrenner under alle innkjørsler, slik at vannet nå renner etter veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:20, lørdag 22 mai 2021

  • Ingen, da problemet enda er eksisterende

    Sendt inn av Lars Anders Olsen 20:20, lørdag 22 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter