Tilbake til alle rapporter

Feilplassert betong-lamell, gjentakende problem.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Willy Vestå 11:29, torsdag 22 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 1 minutt senere

Rundheiveien øst for kryss Vesterveien: Betong-lamell for å hindre bilkjøring plasseres ut hver vår. Denne må plasseres vest for svingen ovenfor Grusbanen. Hvis den plasseres i eller like øst for svingen, kommer den for brått på syklistene som er på vei ned Rundheiveien. Resultatet er knall og fall.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:26, lørdag 12 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter