Tilbake til alle rapporter

Skadet kumlokk

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Tor Endre V. Bakken 12:57, torsdag 22 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 3 minutter senere

Kumlokket er knekt opp i flere deler. Er nok sannsynligvis et større kjøretøy som har kjørt over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser at nytt kumlokk er på plass.

    Sendt inn av Tor Endre V. Bakken 11:06, fredag 21 mai 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter