Tilbake til alle rapporter

Gatelys nest innerst er pære ødelagt. Lyser litt. Så blir det mørkt. Bytte pære kanskje?

Rapportert i kategorien Gatelys av Tor ståle Solli 21:03, fre. 23 april 2021

Sendt til Nord-Odal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys, pære gåend.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?