Tilbake til alle rapporter

Dypt hull/grop som går tvers over hele veien - Leiegata

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:34, søndag 25 april 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det har vært gravd for en stund siden, og hullet/gropa har vært der lenge nå. Håper det blir gjort noe med straks. Kan ødelegge biler. Det er midt i bakken i Leiegata, ved avkjørselen fra Rolvsøyveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter