Tilbake til alle rapporter

Disko lys i Ånestadvegen ett ovenfor og ett nedenfor trafo kiosk ved fartshumper.

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Gundersen 06:41, mandag 26 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

2 stk av nye gatelamper Led lys står bare å blinker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:30, tirsdag 25 mai 2021

  • Nå er alt lyset mørkt.

    Sendt inn av Arne Gundersen 06:30, tirsdag 25 mai 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:10, tirsdag 22 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter