Tilbake til alle rapporter

Feiing av gammel strøsand sidevei til Barstølveien

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 12:35, mandag 3 mai 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Barstølveien/sidevei inn til MacGregor/gamle TTS inneholder fortsatt en god del strøsand langs veien inntil grøftene og spesielt i krysset ved Barstølveien 26.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meget bra utført arbeid innen kort tid.

    Publisert anonymt 13:44, onsdag 2 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter