Tilbake til alle rapporter

Ødelagt rist

Rapportert i kategorien Hull i vei av ckuven@icloud.com 14:44, mandag 3 mai 2021

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Stor rist holder på å løsne. Kommer til å skade både biler og gående. Den er plassert på en parkeringsplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:20, mandag 31 mai 2021

  • Fikk tilbakemelding fra Bømlo kommune at dette ikke var deres ansvarsområde. Jeg spurte da om de kunne fortelle meg hvem jeg kunne kontakte for å få dette ordnet, men vedkommende har ikke tatt seg tid til å svare meg på dette. Risten er nå mer ødelagt enn på bildet.

    Sendt inn av ckuven@icloud.com 15:20, mandag 31 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter