Tilbake til alle rapporter

Mangler feiing 20 meter på fortau/sykkelfelt

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Roy Hojem 08:34, tirsdag 4 mai 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Fortauet langs kirkegården er strøkent feid, bortsett fra ca. 15-20 meter i svingen akkurat der Kirkegårdsveien og Presteveien møtes. Ligger masse sand og løv der. Kanskje bare en forglemmelse? Fort gjort å feie over neste gang feiebilen kjører forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke løst etter tre uker. Lagt inn ny rapport, med bilde

    Sendt inn av Roy Hojem 11:02, tirsdag 25 mai 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Roy Hojem 08:53, tirsdag 1 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter