Tilbake til alle rapporter

Betongfundament til rekkverk

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 06:18, onsdag 5 mai 2021

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Fundament til rekkverk høyre side retning vest på E134 smuldrer bort, skadet av salt. Vil nok ikke holde om et vogntog eller bil for den del skulle vært uheldig. Det er stup bratt på nedsiden av rekkverket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:39, onsdag 2 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter