Tilbake til alle rapporter

Dype spor i veien.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:34, ons. 5 mai 2021

Sendt til Rissa og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

10cm dype spor i vegbanen/ asfalten. Trolig pga dårlig underlag/bunn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:10, ons. 2 juni 2021

  • Still open, via questionnaire, 20:17, ons. 30 juni 2021

  • Still open, via questionnaire, 19:08, fre. 13 august 2021

  • Får ikke noe svar fra vegvesenet ang saken.

    Publisert anonymt 19:08, fre. 13 august 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:39, tir. 12 oktober 2021

  • Delvist løst ved at det er lagt asfalt på en side av veien.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:39, tir. 12 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?