Tilbake til alle rapporter

Dype spor i veien.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:34, onsdag 5 mai 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Rissa 1 minutt senere

10cm dype spor i vegbanen/ asfalten. Trolig pga dårlig underlag/bunn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:10, onsdag 2 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:17, onsdag 30 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:08, fredag 13 august 2021

  • Får ikke noe svar fra vegvesenet ang saken.

    Publisert anonymt 19:08, fredag 13 august 2021

  • Delvist løst ved at det er lagt asfalt på en side av veien.

    Publisert anonymt 17:39, tirsdag 12 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter