Tilbake til alle rapporter

Ønsker fartsdempere grunnet så mye råkjøring

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Merete Melancton-brandt Melby 08:43, torsdag 6 mai 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det har vært mye nesten ulykker i veien, for folk kjører langt over fartsgrensen. Det er mye eldre og en barnehage her som går uttrygge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:08, torsdag 3 juni 2021

  • Dette lå ikke inne i kommune planen var svaret. Vi får forsøke løse det på annen måte.

    Sendt inn av Merete Melancton-brandt Melby 10:08, torsdag 3 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter