Tilbake til alle rapporter

Ødelagt trapp, jern som står rett opp, risiko for skade

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:14, søn. 16 mai 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Fra gangsti langs Akerselven går en gammel trapp ned til elven (ved Silligrenda/Stilla). Jeg og min fem-åring prøver stadig å finne nye «hemmelige» stier og ville prøve den gamle trappen som tydelig er ødelagt/rast ut. Tømmerstokkene var glatte i regnet og plutselig så jeg at jernstenger som opprinnelig holdt på plass tømmerstokkene, nå bare sto rett opp. Jeg fikk femåringen bort derifra, plutselig redd for at han skulle skli og slå bakhodet i en av jernstengene som sto rett opp. Hele den gamle trappen burde fjernes. Sikkerhetsrisiko for både barn, hunder og hundeeiere!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?