Tilbake til alle rapporter

Asfalten løsner

Rapportert anonymt 08:02, mandag 10 mai 2021

Sendt til Re og Vestfold 3 minutter senere

Når veien ble asfaltert for endel år tilbake, lagde de ikke en overgang mellom asfalten og nedkjøringen til privatveien. I tiden som har gått har asfalten løsnet mer og mer. Det ligger nå store biter som har løsnet og overgangen er ganske hard.

Snakket med tidligere re kommune om problemet og de skulle lage en bedre overgang, men dette har aldri blitt gjort

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter