Tilbake til alle rapporter

Vei i oppløsning

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:19, onsdag 12 mai 2021

Sendt til Nedre Eiker og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Et stort veien i bakken opp mot årbogen idrettsanlegg er gått fullstendig i oppløsning etter vinteren. Et område på 2,5x2,5 meter er full av store hull. Umulig og kjøre over dette partiet, slik at man må legge bilen utenfor veikanten uavhengig av om du kjører opp eller ned bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter