Tilbake til alle rapporter

Mange hull

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:32, tor. 13 mai 2021

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Malmvegen 2345, Ådalsbruk- dårlig vei. Trenger reperasjon - mange groper og hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Mange hull langs veien

    Publisert anonymt 08:15, lør. 15 mai 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:25, tor. 10 juni 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:25, tor. 10 juni 2021

  • Mange hull langs Malmvegen, 2345 Ådalsbruk

    State changed to: Åpen

    Publisert anonymt 17:43, tor. 15 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?