Tilbake til alle rapporter

Dype slaghull flere steder og gjengrodde grøfter.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lene-Mari Nilsen 22:31, lørdag 15 mai 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 3 minutter senere

Flere dype slaghull langs veien, spesielt i avkjøring fra riksvei. Her må det fylles på med grus. Grøftene er meget gjengrodde, slik at vann ikke renner av veien og ned i grøft.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    Publisert anonymt 18:27, torsdag 3 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter