Tilbake til alle rapporter

Søppel og skrot ved Kanstad på E10

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 09:31, mandag 17 mai 2021

Sendt til Lødingen 3 minutter senere

Når skal underentreprenør som skiftet ut rekkverk i fjor rydde opp etter seg på utkjøring ved Kanstad i Lødingen Kommune ? Her ligger det søppel, skilter, trykkimpregnerte stolper osv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er løst. Ser veldig bra ut. Dersom jeg kunne ønske noe så kunne skogen fremfor vært hugget ned for fin utsikt.

    Publisert anonymt 12:36, mandag 14 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter