Tilbake til alle rapporter

Søppel og skrot ved Kanstad på E10

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 09:31, man. 17 mai 2021

Sendt til Lødingen 3 minutter senere

Når skal underentreprenør som skiftet ut rekkverk i fjor rydde opp etter seg på utkjøring ved Kanstad i Lødingen Kommune ? Her ligger det søppel, skilter, trykkimpregnerte stolper osv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:36, man. 14 juni 2021

  • Er løst. Ser veldig bra ut. Dersom jeg kunne ønske noe så kunne skogen fremfor vært hugget ned for fin utsikt.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:36, man. 14 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?