Tilbake til alle rapporter

Fullt opp av hull pg dumper, store deler av vegen fra Velta til "Sinsenkrysset". Vegen er stedvis så hullete at det er vanskelig å velge kjørebane. Det er vel " NOEN" som har ansvaret for vedlikehold?

Rapportert i kategorien Hull i vei av Erik Rune Nordtorpet 20:21, mandag 17 mai 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 4 minutter senere

Det har vært hull i vegen hele våren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok noe tid før det ble satt i gang skraping av veg, og dette kunnet hvert utført på en bedre måte. Men vedlikeholdet ble utført 85% av 100%.

    Sendt inn av Erik Rune Nordtorpet 07:55, onsdag 16 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter