Tilbake til alle rapporter

Fullt opp av hull pg dumper, store deler av vegen fra Velta til "Sinsenkrysset". Vegen er stedvis så hullete at det er vanskelig å velge kjørebane. Det er vel " NOEN" som har ansvaret for vedlikehold?

Rapportert i kategorien Hull i vei av Erik Rune Nordtorpet 20:21, man. 17 mai 2021

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har vært hull i vegen hele våren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:55, ons. 16 juni 2021

  • Det tok noe tid før det ble satt i gang skraping av veg, og dette kunnet hvert utført på en bedre måte. Men vedlikeholdet ble utført 85% av 100%.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Erik Rune Nordtorpet 07:55, ons. 16 juni 2021

  • Raukmoen inn fra veltavegen er nå helt jævlig!!!!! Bare masse store og dype hull. Føler at det ikke er noen oppfølging av veien i det hele tatt. Vi betaler også kommunale avgifter selvom vi bor lang til skogs. Dette er ikke bra for bilene som må kjøre der. snart så vi må leie parkeringplass et annet sted å gå hjem.

    Sendt inn av monica 11:07, fre. 5 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?