Tilbake til alle rapporter

Søppel dumpet i skråning ved parkeringsplass

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Ole Georg Pettersen 08:13, ons. 19 mai 2021

Sendt til Tana 2 minutter senere

Det er dumpet ca en søppelsekk med skrot i skråning ved parkeringsplass. Gamle klær, oljedunker, glassbeholdere og glassflasker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?