Tilbake til alle rapporter

Manglende soping av grus på vei i Torset feltet

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jan Erik Aanestad 08:44, onsdag 19 mai 2021

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det har ikke vært sopebil i Torset etter vinteren. Ber spesifikt om at blindveiene også blit tatt når dere først er ute og soper grus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:02, søndag 20 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:15, mandag 2 august 2021

  • Veldig dårlig erfaring

    Sendt inn av Jan Erik Aanestad 08:15, mandag 2 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter