Tilbake til alle rapporter

Mye søppel og glasskår i grøfta, trolig russen pga funnet russekort

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 13:39, onsdag 19 mai 2021

Sendt til Larvik mindre enn et minutt senere

Farlig søppel for barn og dyr. Mye glasskår og annet søppel. Russekort funnet blant annet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:27, onsdag 16 juni 2021

  • Har ikke skjedd noe. Nå er kantslåtten igang så blir vel enda styggere

    Publisert anonymt 20:27, onsdag 16 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:14, onsdag 14 juli 2021

  • Skjer ingenting

    Publisert anonymt 21:14, onsdag 14 juli 2021

  • Ikke gjort noe her.....

    Publisert anonymt 23:52, torsdag 29 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter