Tilbake til alle rapporter

Strømskap ved gatelys har åpen dør.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:14, søn. 23 mai 2021

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Strømskapet ut mot Nedre Gimleveg har stått med åpen dør noen dager. Kan være sikkerhetsrisiko pga flere barn går/sykler i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:01, søn. 20 juni 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:01, søn. 20 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?