Tilbake til alle rapporter

Hull i vei ved kumlokk

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 00:24, tir. 25 mai 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hull som må fylles. Gjentagende problem/mangel på vedlikehold.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:00, tir. 22 juni 2021

  • Fremdeles ikke noen som har gjort noe med dette.

    Publisert anonymt 11:00, tir. 22 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:33, tir. 20 juli 2021

  • Kan ikke dette fikses? Hvis det ikke vedlikeholdes må det asfalteres.

    Publisert anonymt 11:33, tir. 20 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:09, tir. 17 august 2021

  • Ingen ting skjer.

    Publisert anonymt 12:09, tir. 17 august 2021

  • Fikset de andre hullene i veien, men dette er "glemt" eller ikke oppfattet - selv med egen sak.

    Publisert anonymt 12:36, tir. 14 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter