Tilbake til alle rapporter

Diesel/oljesøl i rundkjøring på østsiden tvers over broen og overtil vestre rundkjøring

Rapportert i kategorien Oljesøl av Anders Refsahl 11:39, tirsdag 25 mai 2021

Sendt til Vestby 1 minutt senere

Det er diesel/oljesøl igjennom rundkjøringen øst for E6 og tvers over brua til rundkjøring på vestsiden.

Kan skap veldig glatt vei, spesielt når det regner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Henvendelsenble av FiksGataMi sendt direkte til kommunen, noe som var feil. Etter mye frem og tilbake, havnet den til slutt hos vegvesenet.

    Neste gang ringer jeg 175 og får fikset det raskere uten omveier.

    Sendt inn av Anders Refsahl 15:58, onsdag 23 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter