Tilbake til alle rapporter

Påkjørt lyktestolpe savnes

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:29, tirsdag 25 mai 2021

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

For et år siden ble denne stolpen påkjørt og ødelagt. Vi som bor på Heldal ønsker oss gatelyset på gang og sykkelveien tilbake. Hvem har ansvaret for å sette opp en ny?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter