Tilbake til alle rapporter

Lang rettstrekning, høy fart, uoversiktlig, mange barn

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:09, tirsdag 25 mai 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

En stor barnehage i enden av gaten medfører mye trafikk. Det er svært uoversiktlig i gaten, og det bor mange barneskoleelever i gaten. Sendte henvendelse til kommunen, hvor vi ba om fartsdumper, for tre år siden. Fikk bekreftelse på at saken var mottatt, men har ikke mottatt noe svar. Det har vært mange nestenulykker med barn, og vi som bor her preges av dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:59, torsdag 24 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:54, torsdag 22 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:52, mandag 23 august 2021

  • Ingen respons. Har ventet mange år på svar på henvendelse. Mottok bekreftelse på at henvendelsen var mottatt for 4 år siden, men har ikke mottatt noe svar på henvendelsen. Dette endret seg ikke ved ny henvendelse via fiksgatami.

    Publisert anonymt 08:52, mandag 23 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter