Tilbake til alle rapporter

Storbakken blir aldri feiet,

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Rune Aas 11:12, onsdag 26 mai 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Gangvei, fortau etc er full i strøsand som gjør det farlig å ferdes med bl.a sparkesykkel og rulleskøyter. Strekningen Storbakken - Kvitnes begynner virkelig å trenges en oppgradering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:41, onsdag 23 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:04, søndag 25 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:26, søndag 22 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:50, mandag 20 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter