Tilbake til alle rapporter

Hull I veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Aud Marit Børtveit 14:28, torsdag 27 mai 2021

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det har oppstått hull i veien grunnet bossbil som spinner opp asfalt når de skal snu bilen. Det har blitt lappet på tidligere år. Nå er hullet blitt så stort at det er farlig om nabobarna sykler på det og sklir, eller om det er mopedister som kjører over der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga di er videresendt Stord kommunalteknikk. Mvh Fellestenester

    Sendt inn av kundetorget@stord.kommune.no 14:38, torsdag 27 mai 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:10, torsdag 24 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:47, torsdag 22 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:56, torsdag 19 august 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:44, fredag 17 september 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:59, fredag 15 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter