Tilbake til alle rapporter

Asfalt mangler i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:02, lørdag 29 mai 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 2 minutter senere

I forbindelse med reparasjon av strømkabel ble det gravd et stort hull i veibanen. Hullet er fylt igjen med grus, men asfalten er ikke reparert. Anslagsvis 0,75 m2.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:33, lørdag 26 juni 2021

  • Synd at ikke problemet blir løst. Vil på sikt føre til større utbedringsarbeid.

    Publisert anonymt 18:33, lørdag 26 juni 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:44, lørdag 24 juli 2021

  • Ingen ting skjer. Det går veldig tregt i kommunen nå.

    Publisert anonymt 20:44, lørdag 24 juli 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:25, søndag 22 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter